Müük Maja, Shah Alam, Selangor, Malaisia, Kota kemuning

Müük - Cod. 39918

  • Tüpoloogia: Maja
  • Piirkond: 743.22 m²
  • Tubades: 6
  • Põrand: 2

Allkiri Bungalow maja. Harv võimalus omada arvatavasti ainukest KK Hillsis asuvat maja, mille allkiri on täiesti uus (UUS). Kõik Signature BUNGALOW majad on varem okupeeritud. KK mäed asuvad Kota Permai GOLF kursuse südames. Mainekaim koht Kota Kemuningis ja arvatavasti Shah Alamis. Siin on nüüd teie võimalus saada ainus vaba Signature bungalo. Ei mingeid agente, ei koostööd, vaid tõelised ostjad. Hind pole läbiräägitav. Tehke avaldus, ostke oma allkirjaga bungalo!

Nii et teie ilmselt imestate, et kota kemuningus on nii palju bungaloid. Milline kota kemuningu osa on parim ?? Noh muidugi kuskil golfiväljaku lähedal. Aga arvake mis, KK-s on ainult üks ala, mis on golfiväljaku keskel (sees) paremal ja see on Kota Kemuning Hills. Seetõttu on Kota Kemuning Hills olnud ja on alati parim koht Kota Kemuningi elamiseks. Te ostate oma pere jaoks elamiseks unistuste kodu. KK-s pole paremat kohta kui KK mägedes !!

Selle maja ostmine tuleb valge golfi liikmeks, mis maksis 120 000 rm. Ärge mõelge kaks korda, kui teil on eelarvet, ostke see ilus tükk. Andke oma perele parim.

Hind pole kokkuleppel. Nagu ma ütlesin, on see uusim maja paremas kohas koos parima kogukonnaga. Küsige ainult siis, kui teie tasku on piisavalt sügav, vastasel juhul võiksite mujal pidada teist parimat.

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB